5 argumentów „za” – Kryształowa Biżuteria (żywioł Ziemi)

Wiedźmińska Chata - naszyjnik z sodalitu

Wiedźmińska Chata – naszyjnik z sodalitu

Jaki jest Twój talizman? Nosisz przy sobie woreczek gri gri*, kryształy, skrypt runiczny, małą kartę z symbolem szczęścia, może chińską monetę albo czterolistną koniczynę? Może to tylko węzełek na rzemyku albo ulubiony naszyjnik, ale każdy z nas posiada jakiś talizman przy sobie. Zdradzę Wam w sekrecie, że ja mam tatuaż, żebym nie musiał martwić się o zgubienie talizmanu, ale polecam wszystkim magiczną biżuterię, szczególnie z kamieni naturalnych. Nosząc kryształy w woreczku niejako traci się z nimi kontakt, a nosząc je na szyi czy nadgarstku, stale je czujemy – rośnie ich moc przez nieustający dotyk naszej skóry. Bliżej niż biżuteria mogą być tylko tatuaże, ale nie każdy ma na nie ochotę. Dlatego specjalnie dla moich czytelników podaję 5 argumentów „za” noszeniem biżuterii z kamieni naturalnych.

*gri gri to specjalne woreczki, przygotowywane w trakcie rytuału voo-doo. Ich moc jest zaskakująco silna 😉

090-DSC_0098

Wiedźmińska Chata – bransoletka z chryzokoli i kamienia księżycowego

Nr 1: Stały kontakt z talizmanem

Niepodważalną zaletą magicznej, kryształowej biżuterii jest stały kontakt energetyczny z talizmanem. Kryształki na szyi czy nadgarstku ocierają się o skórę, przypominają o sobie przy każdym ruchu, dzięki czemu wzmacniamy je naszą wolą. Chowając je w woreczku, oddzielamy je od siebie, a są one zasilane naszą energią. Kryształy są jak energetyczny pryzmat – energia pochodząca z naszego ciała astralnego przechodzi przez nie, ożywiając je i skupia się w postaci konkretnego promienia mocy, który reprezentuje kryształ. To jak odwrócony schemat pryzmatu, gdzie nasza energia jest tęczą, a skupia się w jedną, konkretną wiazkę, przyciągającą konkretny cel. Im więcej uwagi poświęca się talizmanowi, tym „żywszy” się staje i mocniejszy. Odłożony na półkę, nawet święty graal czy kamień filozoficzny byłby bezużyteczny! Ale już jeden dotyk ożywiłby jego moc, a co dopiero dotyk przez 24h/dobę.

Nr 2: Brak kłopotliwych pytań – same komplementy.

Kiedy z kieszeni wypada mi woreczek z mołdawitem, skryptem runicznym zamkniętym w kostce z krzyżami i paciorkiem aqua aury – ludzie uśmiechają się dziwnie, chichoczą i stroją sobie żarty. Wielu z nas to dekoncentruje i sprawia, że nasze amulety i talizmany zaczynamy traktować jak ludzie dookoła. A one tracą moc… Cóż, nie trzeba się bać dziwnych spojrzeń, bo w końcu kto ma prawo nas oceniać? Generalnie – nikt. Jednak tym, którym przeszkadza nadmierna wścibskość i dziwne spojrzenia, polecam właśnie biżuterię z kryształami. Żadnych żartów, żadnych kłopotliwych pytań – same komplementy! Ludzie lubią kamienie naturalne, nie zdając sobie sprawy z tego, że to ich matczyna, ziemska energia tak przyciąga do siebie. Pamiętam jak odkryłem swój pierwszy kamień mocy – labradoryt. Zobaczyłem go na szyi u dziewczyny ze stajni. Błyszczał tak pięknie i tak mocno się do mnie „uśmiechał”, że kilka dni później znalazłem go w kryształach podarowanych mi przez moją mamę (niezwykle kocha ametysty). Przyciągnąłem go, bo kiedy tylko go zobaczyłem zapałałem do niego sympatią. Może dlatego, że naszyjnik był piękny…

100-DSC_0108

Wiedźmińska Chata – bransoletka z kamienia księżycowego i ametystu

 

Nr 3: Wodoodporne i „wodoładowalne”.

Kryształy, oprócz niektórych okazów, np. selenitu, można pozostawiać na ciele podczas kąpieli. W ten sposób można je oczyszczać, razem ze swoim ciałem. I przede wszystkim wciąż mieć z nimi kontakt, nawet w trakcie relaksu. Karty z runą czy innym symbolem, woreczka gri gri lub innego podobnego talizmanu nie można zabrać ze sobą do wanny. To kolejny, potężny powód, dla którego warto mieć kryształowy talizman.

115-DSC_0124

Wiedźmińska Chata – bransoletka z sodalitu i kryształu górskiego

Nr 4: Kryształy to dar Matki Ziemi – ich moc jest niemal niewyczerpana.

Należą do żywiołu ziemi, jak cała nasza planeta. Rządzone przez Matkę Naturę, zasilane przez ziemskie jądro – czy wiesz, że energia ta pozwala uruchomić proces leczenia poprzez czakrę podstawy? Zalety są… ogromne jak ziemski glob. Dary Matki Natury są najlepsze, niezależnie od tego czym są. Są łagodne, lekkie i zarazem potężne. Nie ukrywam, że sam ten opis przywodzi mi na myśl kobiecą siłę, pochodzącą z wnętrza. Tak, Ziemia z pewnością jest kobietą, a jej uczucia do nas są niewyczerpane – tak, jak energia dobrze traktowanych, oczyszczanych i energetyzowanych regularnie kryształów.

Nr 5: Stabilna energia i magazynowanie jej.

Energia Ziemi, tkwiąca w kryształach jest niezwykle stabilna i spokojna. Dlaczego jest to zaleta? Symbole zużywają się. Można je przeładować energetycznie i wytrącić z równowagi w jakiej się znajdują. Dobrym przykładem są runy, które uczą równowagi. Stosowanie zbyt wielu znaków mąci umysł, chociaż daje mnóstwo energii. Co jednak nam po energii jeśli mamy chaos w głowie? Stosowanie jednej runy przez długi czas nie sprawia, że traci ona moc. Powoduje natomiast przerost jej mocy – brak równowagi i nieoczekiwane, najczęściej niechciane efekty. Przy symbolach każdego rodzaju należy zachować umiar, ponieważ są one nieuchwytne jak powietrze (wibracje i dźwięki), które nimi włada – szczególnie jeśli są to słowa (nawet w formie jednego znaku). Kryształy mają nieograniczony potencjał wchłaniania i magazynowania energii. Potrafią ją neutralizować lub nawet zamieniać ze złej w dobrą (czarny turmalin to mała fabryka recyklingu energii).

093-DSC_0101

Wiedźmińska Chata – bransoletka z agatu karneolowego i onyksu

Słowo od wiedźmina

Myślę, że już rozumiecie o co chodzi. Chociaż mógłbym o magii kamieni mówić i mówić, to tutaj się zatrzymam i dam Wam pole do popisu. Jakie jeszcze zalety posiada biżuteria wykonana z kamieni? Piszcie w komentarzach i w mailach, a także na facebooku. Natomiast Ci, którzy poczuli, że kryształowe błyskotki są dla nich przeznaczone, niech spojrzą na moją ofertę bransoletek z kamieni naturalnych 😉 Z pewnością znajdziecie coś dla siebie. Moi klienci uwielbiają te bransoletki – była jedna kobieta, która zamówiła dwie, a tuż po odebraniu przesyłki tak się nimi zachwyciła, że zamówiła kolejne dwie! Podejrzewam, że w tej transakcji było więcej niż tylko 4 bransoletki i trochę pieniędzy. Na samo wspomnienie uśmiech pojawia mi się na twarzy. Zachęcam więc do odwiedzenia moich stron.

TUTAJ znajdziesz bezpieczny i pozytywny talizman dla siebie.

TUTAJ znajdziesz dla siebie bezpieczny rytuał z talizmanem.

Już wiesz jakie jeszcze korzyści niesie ze sobą Kryształowa Biżuteria? Pisz w komentarzu, na facebooku pod postem oraz na mój email: jakubowsky.sebastian@gmail.com .

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s